Hakkımızda

Vendygo

İnsanoğlunun evrende ayak bastığı her nokta büyük bir hızla değişiyor. Bu değişimin tanımı dijital çağ. Neredeyse yaşamın her alanına teknoloji dahil oldu. Dondurmadan tekstile, otomobilden böreğe, fotoğraf makinesinden vazoya kadar her alanda dijital çağ hayatımıza etki etmiş durumda. Bu değişimden en çok ticaret etkilendi ve günümüzde alışveriş deneyiminin büyük bir kısmı dijital ortamda gerçekleşmektedir.

VENDYGO ekibi olarak; ticaret döngüsünde birçok ürünün halen dijital ortamda satılmadığını gördük. Gözlemlerimiz bize birçok firmanın alternatif müşteri ve pazar arayışında olduğunu gösterdi. Günümüzde pazarlama maliyetlerinin giderek artması da firmaların yeni satış kanallarına ulaşmasının güçlüğünü gösteriyor. Gerçek ticaretin, dijital ortamda daha güvenli, daha hızlı ve daha çok seçenekli olması bizi bu platformu kurmaya yönlendirdi.

VENDYGO’ ya üye olarak firmanıza özel pazaryeri oluşturma, ürün ekleme, ürünlerinizi yönetme, şubelerinize yetki verme deneyimini yaşayabilirsiniz.

Genç ve enerji dolu ekibimiz, küçük büyük demeden, üretici, tedarikçi ya da dağıtıcı her sektörden işletmenin var olacağı bir pazaryeri hayal etti. Bu hayalimizi, e-ticaret dönüşümünde, firmalara dijital ortamda satış kolaylığı sağlamak için gerçekleştirmeye karar verdik. İşletmeden işletmeye (B2B) pazaryeri olarak, VENDYGO üyelerine en kolay ve en hızlı ticareti vadediyor.